Budowa kominków

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem realizujemy zabudowy kominkowe w różnych stylach z paleniskami otwartymi czy z wkładami kominkowymi. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów izolacyjnych i wykończeniowych. Dobieramy rodzaj materiału wykończeniowego do zasobów Państwa portfela i oczywiście do preferencji wyglądu i wystroju kominka. Dzięki temu decydując się na usługę naszej firmy nie jesteście Państwo zobligowani do zastosowania materiałów czy wkładów kominkowych jednej firmy. Daje to dodatkowe możliwości choćby w postaci szerszego wachlarzu wkładów kominkowych lub materiałów wykończeniowych czy izolacyjnych dostępnych na rynku.

Budowa kominków - od czego zacząć?

Budowa kominków to dość szerokie pojęcie, na które składa się wiele czynników. Pierwszym z kroków jest odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj kominka chcemy? Mowa tu o dwóch rodzajach. Pierwszy z nich to kominek z paleniskiem otwartym. Kominki tego typu są mniej sprawne. Ich niewątpliwym atutem jest wizja żywego ognia, która daje niepowtarzalny efekt. Drugim rodzajem kominków są te z wkładami kominkowymi. Są one zdecydowanie sprawniejsze i posiadają nieporównywalnie lepsze walory grzewcze niż poprzednie. Bardzo często do tego typu komików stosujemy kominkowe istalacje grzewcze.

Jak dobrać styl i rodzaj obudowy kominka do swoich oczekiwań?

Każdy z nas ma swój indywidualny styl i charakter. To, co podoba się jednemu nie musi podobać się drugiemu. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to po prostu zlecenie wykonania projektu kominka. Drugi natomiast to wyszukanie wzoru obudowy kominka we własnym zakresie. Mamy tu pełną dowolność. Szukamy na podstawie zdjęć kominków umieszczonych w Internecie, czasopismach, katalogach, folderach reklamowych, filmach itp.

Mamy wybrany wzór obudowy kominkowej – co dalej?

W przypadku wykonania kominka z paleniskiem otwartym możemy od razu skoncentrować się na realizacji obudowy kominka. W drugim przypadku, gdy wybierzemy kominek z wkładem w pierwszej kolejności należałoby wybrać wkład kominkowy, który będzie odpowiadał naszym wymaganiom odnoście kształtu, wielkości, stylowi kominka. W takich sytuacjach służymy swoja wiedzą i pomocą w tym zakresie. Dobierzemy optymalny wkład kominkowy do Państwa oczekiwań i zdolności finansowych. Dla swoich klientów mamy ciekawe propozycje cen wkładów kominkowych.

Mamy wkład kominkowy i co dalej?

Mając wybrany wkład kominkowy i styl obudowy kominka możemy przejść do realizacji. Wykonamy niemalże każdy wybrany Przez Państwa wzór obudowy na podstawia projektu graficznego lub zdjęcia. Niezależnie od tego czy kupiliście Państwo wkład kominkowy od nas czy w innym miejscu to, jesteśmy do Państwa dyspozycji i wykonamy zabudowę kominka. Podsumowując, zatem najlepiej jest się spotkać i domówić szczegóły. Najchętniej poruszamy się w rejonie Warszawa – Wawer i w tym rejonie wszelkie spotkania i dojazdy w sprawie kominków są bezpłatne. Nie ukrywam, że podejmujemy również zlecenia na wykonanie kominka w innych miejscach często poza Warszawą. W takich przypadkach doliczmy koszty dojazdu, które w przypadku realizacji budowy kominka przez naszą firmę są po zakończeniu prac odejmowane od wartości wykonanego zlecenia.

Zapraszamy do współpracy i służymy doradztwem.